Co roku w ramach wrześniowego festiwalu marketingu, wystawcy mogli zgłaszać swoje innowacyjne i nowoczesne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować na targach. O wyborze decydowały cechy tj. nowoczesność zastosowanych realizacji w odniesieniu do rozwiązań światowych, innowacyjne technologie, wysoka funkcjonalność i estetyka produktu oraz zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i jego eksploatacji. W oparciu o podane kryteria, COLOP e-mark GO został oficjalnym laureatem konkursu Złoty Medal Festiwalu Marketingu 2022!

W skład Jury konkursowego weszli przedstawiciele i specjaliści z rynku reklamy i poligrafii:

• Ewa Woch, Wiceprezes Targów w Krakowie Sp. z o.o.,
• Jolanta Ziemniak-Ronke, redaktor naczelna Świata Druku,
• prof. Stanisław Tkaczyk, Prezes w Polskiej Izbie Opakowań,
• Jacek Stencel, Prezes PSSiDC,
• Mirosław Pawliński, redaktor naczelny Świata Poligrafii,
• Łukasz Łukasiewicz, redaktor naczelny portalu SIGNS.PL,
• Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine.

COLOP e-mark® GO to najbardziej kompaktowe i przenośne urządzenie na rynku. Zapewnia pełną mobilność, produkt zmieści się w prawie każdej kieszeni. Cechuje go łączność z wykorzystaniem WiFi, wbudowany akumulator oraz obsługa z poziomu intuicyjnej i darmowej aplikacji mobilnej, w której można tworzyć indywidualne motywy nadruków, mając różnorodne możliwości projektowania na wyciągnięcie ręki. Mini drukarka COLOP e-mark GO znakuje wszelkie materiały chłonne: papier, drewno, korek, filc, sklejka, tekstylia, itp. Dedykowane etykiety samoprzylepne oraz samoprzylepne tabliczki PVC pozwalają nanosić wydruki także na szkle, metalu czy plastiku.

Nowa forma jaką przybrał COLOP e-mark GO przyczyniła się do znacznego zmniejszenia i tak już niewielkich rozmiarów, jakie charakteryzują dotychczasowe modele. Wykorzystanie w projekcie gniazda typu USB-C pozwoliło na zrezygnowanie z ładowarki sieciowej na rzecz bardziej uniwersalnej formy. Mimo zmian urządzenie wykorzystuje sprawdzone cartridge z tuszami najwyższej jakości.

Warto również dodać, że COLOP e-mark GO został doceniony podczas tegorocznej gali German Innovation Award 2022 – Jury zwróciło szczególną uwagę na kompaktowe rozmiary urządzenia oraz jego uniwersalny charakter, który pozwala znakować bezpośrednio na szerokiej gamie materiałów i powierzchni.

Przyznana nagroda to niezwykła motywacja do dalszego działania i jednocześnie dowód na to, że prezentowana nowość zyskała uznanie wśród najlepszych ekspertów i zwiedzających. Więcej informacji na temat e-marka: https://emark.colop.pl