COLOP Polska

NOWE OBLICZE CIĘCIA WODĄ. WAZER WATERJET JUŻ DOSTĘPNY W POLSCE DZIĘKI COLOP POLSKA!

Ciągły rozwój to obecnie jeden z głównych priorytetów wielu firm działających na polskim rynku. Nowoczesny, kompleksowy park maszynowy to czynnik pozwalających wyróżnić się pośród konkurencji. WAZER to odpowiedź na wiele problemów, który wynosi produkcję i usługi cięcia na nowy, przystępny poziom.

Firma COLOP Polska zawarła w ostatnim czasie umowę na wyłączną dystrybucję urządzeń marki WAZER na terenie Polski. – Te nowoczesne urządzenia stanowią przyszłość dobrze prosperującego rynku, którego chcemy być częścią. W duchu ciągłego rozwoju stale ulepszamy i modyfikujemy nasz park maszynowy, aby dostarczać naszym klientom produkty i usługi o najwyższej dostępnej jakości na rynku. Dzięki dystrybucji produktów WAZER możemy zaoferować Wam najlepsze urządzenia dostępne dla każdego – mówi przedstawiciel COLOP Polska.

WIELKA MOC ZAMKNIĘTA W MAŁEJ OBUDOWIE

To innowacyjne urządzenie, pozwala wynieść produkcję na nowy poziom. W firmie, biurze bądź domu, wszędzie znajdzie się miejsca dla najnowszego plotera WAZER, który przetnie imponującą ilość materiałów za pomocą wody. WAZER to połączenie najnowszej technologii z kompaktową budową, która zmieści się nawet na domowym biurku.

WAZER to jedyne takie urządzenie dostępne na rynku, które oferując najwyższą moc nadaje się do użytku w przestrzeni codziennej. Ten ploter wodny nie wymaga specjalistycznego przemysłowego otoczenia, a jego kompaktowe rozmiary ułatwią montaż nawet w małych warsztatach. Sama obsługa urządzenia została zaprojektowana z najwyższą troską o wygodę użytkownika. Dzięki połączeniu nowych i starych technologii, WAZER wykorzystuje nowoczesne cyfrowe oprogramowanie wspomagające proces produkcji i jednocześnie zapewnia bezawaryjną, płynną pracę przez wiele dni.

URZĄDZENIE, KTÓRE PORADZI SOBIE Z KAŻDYM MATERIAŁEM

Uniwersalność to jedna z wielu cech, którymi wyróżnia się ten niepozorny ploter wodny. Szeroka gama materiałów możliwych do cięcia deklasuje inne plotery, które nie poradzą sobie z ich specyficzną strukturą. Szkło, plastik, ceramika czy kamień to tylko niektóre z powierzchni z jakimi poradzi sobie WAZER. To wielozadaniowe urządzenie świetnie da sobie radę w pracach związanych z prototypowaniem czy małych nakładach dzięki szybkości i precyzji z jaką tnie nawet najtrudniejsze materiały.

Kontakt:
COLOP Polska
Tomasz Florian
tomasz.florian@lasery.pl
Tel: 32 388 70 53