ProBud Rafał Kołodziejski

Kompleksowa obsługa zakładów wielkopowierzchniowych

Oferta jest oparta na kompleksowej obsłudze całej infrastruktury sanitarnej, deszczowej oraz wodociągowej.

Oferujemy kompleksową obsługę sieci od inwentaryzacji, utrzymanie, okresowe czyszczenie i zaplanowane modernizacje i renowacje. Awaryjne udrażnianie i bezwykopowe naprawy. Profesjonalne doradztwo wykonawczo-projektowe.

Cenimy sobie profesjonalne podejście do klienta i nastawiamy się na długoterminową współpracę.

Renowacja oraz czyszczenie zbiorników betonowych i szamb.

Oferujemy Państwu szeroki zakres renowacji zbiorników betonowych. Nasza firma może pochwalić się doświadczeniem w zabezpieczaniu zbiorników przed złośliwą korozją oraz infiltracją wód gruntowych co uwolni Państwa od problemu na długie lata.

Przy współpracy z wiodącymi producentami systemów renowacyjnych jesteśmy w stanie Państwu zaproponować kompleksowe rozwiązanie w technologiach przewidzianych do wszystkiego typu problemów związanych z infrastrukturą inżynieryjną.

Obsługa kompleksowego utrzymania osadników.

Nasza firma oferuje usługi związanie z czyszczeniem i opróżnianiem osadników. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, począwszy od wypompowania osadów i utylizację oraz czyszczenie hydrodynamiczne pod wysokim ciśnieniem lub kiedy zajdzie potrzeba piaskowaniem hydrodynamicznym.

Modernizacja oraz renowacje przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Owocna współpraca z zaprzyjaźnionymi firmami pozwala nam zaproponować Państwu kompleksową pomoc przy pracach na obiektach inżynieryjnych. Oferujemy Państwu renowacje od A do Z:

  • Projektowanie
  • Demontaż starych instalacji
  • Wymianę oraz naprawę urządzeń pompujących, mieszalników itp.
  • Renowacje powierzchni zbiorników
  • Wymiana\naprawa\renowacja podestów, barierek itp.
  • Termomodernizacja budynków przepompowni
  • Wykończenia wnętrz budynków przepompowni

Bezwykopowa renowacja instalacji kanalizacyjnej i deszczowej.

Aby zapobiec problematycznym wykopom, rozbiórkom kostki brukowej lub asfaltu oferujemy Państwu naprawę instalacji w technologiach bezwykopowych. Nasza firma jest w stanie naprawić prawię każdą studnię lub kanał używając do tego tylko już istniejących studzienek kanalizacyjnych. W zależności od problemu jesteśmy w stanie go zdiagnozować i zaproponować adekwatną formę naprawy

Usługa hydrodynamicznego czyszczenia oraz piaskowania wodnego

Wykonujemy usługi czyszczenia betonu lub innych powierzchni używając myjek wysokociśnieniowych z dedykowanymi głowicami oraz piaskowania wodnego. Dzięki profesjonalnej myjce podającej do 500 bar ciśnienia wody przy połączeniu z dyszą rotacyjną jesteśmy w stanie umyć każdą powierzchnię z zalegającego brudu, dodatkowo przy połączeniu z systemem piaskowania jesteśmy w stanie usunąć stary lakier lub osady ropopochodne z każdej powierzchni.

Zapraszam do kontaktu wszystkich Członków BiPH

Tylko dla was:

  • wizję w terenie oraz doradztwo na terenie Bytomia GRATIS
  • atrakcyjny rabat

Zapraszam do siebie na kawę : Bytom, ul. Arki Bożka 3c
Lub:
Nr. Tel. 533-534-646
Email: rafalkolodziejski@probud24.pl